Yüksek kaliteli mekanik tasarım yetenekleri

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik bölümlerinden mezun ve ArGe alanında yıllarca tecrübe edinmiş Mekanik & Mühendislik Tasarım Mühendisleri ekibi olarak, müşterilerimize birinci sınıf mekanik tasarım hizmetleri sunmaktayız. Tasarım kapasitenizi ve kaynaklarınızı hızla artıracak yüksek kaliteli, uygun maliyetli bir mühendislik tasarım hizmeti sunuyoruz. Projelerimizi yönetmek için yüksek düzeyde yapılandırılmış bir süreç kullanarak, işimizin zamanında ve bütçeye uygun şekilde sunulmasını sağlamakta ve sunduğumuz şirketler ile uzun vadeli ilişkiler kurmaktayız.

İhtiyacınız olduğunda esnek tasarım kaynağı

Harici bir tasarım ekibi ile çalışmak zaman kazanmanız anlamına gelir. Bir projenin tüm aşamalarında yer alabilecek iyi kurulmuş oldukça esnek bir tasarım kaynağıyız. Üretim sırasında destek sağlamak ve bir proje tamamlandıktan sonra da dahil olmak üzere esnek çalışmalar yürütebilmekteyiz.

Aktif Projeler için yardım ve destek

Tüm müşterilerimiz kendilerine bir telefon kadar yakın ve beklenmedik bir mühendislik tasarım problemini kendileri için asgari güçlükle ele almak üzere olduğumuzu bilirler. Sektördeki en iyi mekanik tasarım danışmanlıklarından biri olarak hizmetlerimiz konsept tasarımdan seri üretime kadar tüm aşamaları kapsamaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>